
Spämmätään nyt tähän tää video tosta radan auraamisesta.

2, Toi 940 ja varaosa 740. Pyörin kyllä iha laiasta laitaa.Neliveto kirjoitti:Montako Volvoo sulla oikeen on ja missä päin Sjoea pyörit? Eiköhän sitte viimeistään konepäivillä nähä jos ja kun ne taas maaliskuussa järjestetään.
Ja on nuo rekkarivalot aika sinertävät, mutta kuvassa vielä sinisyys korostuu. Olikohan 8000K värilämpötila niissä.
Jos mersu hommaa nii riisseli, maailman parhaa dieselmoottorit mersuissa. w201/w124 vaikka om602 nii ajaa vaikka 2miljoonaa ku vaihtaa öljyt.Ruzi kirjoitti:Autokuume, aivan normaalia tässä vaiheessa kun 166 pv ikään ja luultavasti korttiin myös.
Mersumieshän oon ollu melko pitkään, ja oonkin katellu bensatenavia (eli Mercedes-Benz 190) 2.0l koneella.
Miten on, monet puhuu että kaasaria ei kannata laittaa missään nimessä, et ruisku onse juttu. Kysympä huvikseni täältä, että miten asia on? Onko ruisku miten paljon parempi kuin kaasari, ja että onko kaasari miten vikaherkempi ja onko kulutuksessa miten iso ero vrt. ruiskuun? Tunnetusti opiskelijalla ei oo varaa pitää vikaherkkää jota pitää kokoajan korjata tai jos on kulutuksen ja voiman suhde päin persettä.
Se on yhen tutun, on vaan säilössä meillä ni ei joudu sään armoilla olemaan.Aecel kirjoitti:Jossei teillä oo sille käyttöä, niin tässä olis yks kellä saattas olla tulevaisuudessa.![]()
Joo mutta jos haalveili jo tärpätistä nii loppuu pelimerkit.kekkonen kirjoitti:Tai sitte om606 koneella