Ei niissä oo mitään muuta eroo kun nuo "palkit" ja väriPeluri4 kirjoitti:Laita nou pihit jakoon meikäpoeka.

Ei niissä oo mitään muuta eroo kun nuo "palkit" ja väriPeluri4 kirjoitti:Laita nou pihit jakoon meikäpoeka.
Jep hyvältä. Mutta textuurit vähä quseeRainBow kirjoitti:Näyttääkö miltään?
Jos nuo on niiten irotettavissa toimivien päällä ni laita jakoon.meikäpoeka kirjoitti:Ei niissä oo mitään muuta eroo kun nuo "palkit" ja väriPeluri4 kirjoitti:Laita nou pihit jakoon meikäpoeka.
Fergu135? Tahtois uuen mapinHaavisto kirjoitti:Mikä mappi?Fergu135 kirjoitti:Puitua tuli tehtyä(Kuvia)
Juu..Motokuski kirjoitti:Meikäpoeka tehny sen biokaasu-Valtran...
Ne on just ne irrotettavalla EK:lla toimivat pihit, joihin on lisätty noi pääty-puristimet.Peluri4 kirjoitti: Jos nuo on niiten irotettavissa toimivien päällä ni laita jakoon.
Ootsä sit hyvä!! =)meikäpoeka kirjoitti:Mites tällänen 6850?
]
Tänks!! Muut ei taida olla samaa mieltä, mutta olkoot mitä mieltä haluavatMattimies_ kirjoitti:Ootsä sit hyvä!! =)meikäpoeka kirjoitti:Mites tällänen 6850?
]
No khyll mulle kelpais.meikäpoeka kirjoitti:Tänks!! Muut ei taida olla samaa mieltä, mutta olkoot mitä mieltä haluavatMattimies_ kirjoitti:Ootsä sit hyvä!! =)meikäpoeka kirjoitti:Mites tällänen 6850?
]
kKitoss!!juketsu kirjoitti:Hieno on, naapurilla sama väritys, tosin vihreä vähän vaaleampi.
Nätti mut noi palarenkaat ei mun mielestä oo oikeen hienot ku niis on vaan textuuri.meikäpoeka kirjoitti:Mites tällänen 6850?
No hyvä, jos jollekki kelpais noi..Haavisto kirjoitti:Todella hieno! Ite aattelin tehä hyväkoneen pihdit, mut ei oikeen luonnistu toi ketsup