 Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin
  Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin 
 Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin
  Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin 
 Ei saanu siihen jakkaraankaan oikeille kohille porattua reikiä ku oli mite sattuu seki tehty..
 Ei saanu siihen jakkaraankaan oikeille kohille porattua reikiä ku oli mite sattuu seki tehty..  Vaa nyt on hyvä taas tehä silläki töitä ku joustaa istuin..
 Vaa nyt on hyvä taas tehä silläki töitä ku joustaa istuin..
Sinuna en ostas, oli melkone pettymys koko peli.141 kirjoitti:Jos vaikka tuommosen ostais http://cdon.fi/pelit/construction_simul ... 5-27189010Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin

JaaJuHoZzI kirjoitti:Sinuna en ostas, oli melkone pettymys koko peli.141 kirjoitti:Jos vaikka tuommosen ostais http://cdon.fi/pelit/construction_simul ... 5-27189010Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin
 Mikäs siitä niin huonon tekee
  Mikäs siitä niin huonon tekee 
No eikö nuo kaikki """"""simulaattorit""""""" oo huonoja?141 kirjoitti:JaaJuHoZzI kirjoitti:Sinuna en ostas, oli melkone pettymys koko peli.141 kirjoitti:Jos vaikka tuommosen ostais http://cdon.fi/pelit/construction_simul ... 5-27189010Joku muukin vois ostaa kun tossa pelissä on multiplayerikin
Mikäs siitä niin huonon tekee

 Onko kukaa leikkiny noitte webastoje kanssa?
  Onko kukaa leikkiny noitte webastoje kanssa? 
Rakennetaan uus, kantatie kuuskytkuus. Vai mitä kautta menittä.valtravalmet kirjoitti:Käytiin eile virroilla, siellä paskas ollu muutaku vitusti hidasteita, mihi niitä tarvii ku siellä oikeesti liikkunu ketää.




Parit webastot on tullu purettua ja putsattua. Ikkään en oo kuitenkaa oo asentanu mihinkää vehkeeseen semmosta.valtravalmet kirjoitti:Käytiin eile virroilla, siellä paskas ollu muutaku vitusti hidasteita, mihi niitä tarvii ku siellä oikeesti liikkunu ketää.Onko kukaa leikkiny noitte webastoje kanssa?
Onko varsi 24 vai 27 flexiltään? Orc on yleislapana parhaasta päästä, harmi vaan ettei toffeen värisiä sellaisia enää valmisteta. Holea suosittelen ehdottomasti kokeilemaan niin saa tehtyä maaleja maalin takaakin ja neulansilmiä.Diesel Power kirjoitti:Näyttäs säbä mailan lapa olevan vaihto kunnossa, muutamasta kohasta jo halki.. Työ ketkä tota sählinkiä enemmän pelaatte, niin mitä lapaa suosittelette? Tällä hetkellä lapana ja vartena on fatpipen orc.
 
 







27 tuo on. En tiiä jos samanlaisen lavan vaikka laittas. Tais sit kokeilis tota witsiä. Vaan kait tuo nykynen lapa vielä muutaman pelin kestää kasassa..?Neliveto kirjoitti:Onko varsi 24 vai 27 flexiltään? Orc on yleislapana parhaasta päästä, harmi vaan ettei toffeen värisiä sellaisia enää valmisteta. Holea suosittelen ehdottomasti kokeilemaan niin saa tehtyä maaleja maalin takaakin ja neulansilmiä.Diesel Power kirjoitti:Näyttäs säbä mailan lapa olevan vaihto kunnossa, muutamasta kohasta jo halki.. Työ ketkä tota sählinkiä enemmän pelaatte, niin mitä lapaa suosittelette? Tällä hetkellä lapana ja vartena on fatpipen orc.
Rage ja Jai-Alai on melkoisia lapioita ja kuluu nopeasti. Jab oli itselle pettymys, olisin odottanu fättäriltä parempaa. Wiz on toinen peruslapa ja enemmän kiertojäykkä kuin Orc mistä syystä vedot lähtee ainakin omasta mielestä paremmin.
Ja mailastahan tulee periaatteessa laiton, jos siihen lyö kiinni jonkun muun merkin lavan.


Juu Orcci on hyvä valinta pe kovuisena. Eiköhän se kasassa pysy mutta kyllä siinä muu peli kärsii kun rikkinäisellä yrittää pelata, varsinkin jos monta ripaa on poikki. Pelaatko muuten leftiltä vai rightiltä?Diesel Power kirjoitti: 27 tuo on. En tiiä jos samanlaisen lavan vaikka laittas. Tais sit kokeilis tota witsiä. Vaan kait tuo nykynen lapa vielä muutaman pelin kestää kasassa..?



 Ei sieltä ihan täysin poikki oo mistään kohin, mut aika lähelle parissa kohassa. Ja leftiltähän tuota on tullu pelattua. Kolmas mailahan tuo miulle vasta on, edellinen oli exelin, oisko ollu 26 fleksinen, mut se napsahti poikku ku lauoin.
 Ei sieltä ihan täysin poikki oo mistään kohin, mut aika lähelle parissa kohassa. Ja leftiltähän tuota on tullu pelattua. Kolmas mailahan tuo miulle vasta on, edellinen oli exelin, oisko ollu 26 fleksinen, mut se napsahti poikku ku lauoin.  Meni onneks takuisiin ja otin ton orcin sit sen tilalle.
 Meni onneks takuisiin ja otin ton orcin sit sen tilalle.  No, eikai siinä mitään, ei onneks tiisseliä menny. Vois vaikka vertailla vähän kulutuksia 95e10 ja 98 välillä.
 No, eikai siinä mitään, ei onneks tiisseliä menny. Vois vaikka vertailla vähän kulutuksia 95e10 ja 98 välillä.


