

Ois kyllä aika siisti.Ezmo kirjoitti:Seuraavaksi projektiksi vois tehdä tällaisen siskonmiestä matkien.Vähän tulis opeteltua mikropiirien ohjelmointia.
DRS, K ja tuo 10+ vai mikä nyt olikaan.Diesel Power kirjoitti:Mitkäs napit Farmari99 siulla noista olikaan rikki?
Joo no ne ois justiisa tuommosia jos vaan on 13,6mm:n reijälle. Johoilla juotetaan kiinni.Ezmo kirjoitti:Eli jotain tällaisia? https://www.elfaelektroniikka.fi/elfa3~ ... &toc=20350
Onko ne piirilevyyn tinattu kiinni vai onko ne johtoilla?
Jos siinä ei oo enää takuu voimassa.XarioN kirjoitti:Eikö kummiski kannattas takuusee laittaa ku ite alkaa vaihtaa?
Ei oo ennää takuu voimassa eikä sillä virmalla ollu enää noita ratteja muutenkaan myynnissä että paremmin vaihtaa ite. Ja valmistajalta ei viiti ees kysästä ku kummiski tuloo vaan samanlaisia paskoja tilalle.XarioN kirjoitti:Eikö kummiski kannattas takuusee laittaa ku ite alkaa vaihtaa?
Kumpi on signaali? Ja onko pakko laittaa tota maa johtoa kiinni että tulee ääni?Ezmo kirjoitti:Älä yhdistä. Laite mihin tökkäät tuon sen jälkeen pukkaa voimasavut ulos. Toinen on signaali ja toinen maa.