Tuo on jo kyllä urakkavauhti.xsubbi kirjoitti:

Tuo on jo kyllä urakkavauhti.xsubbi kirjoitti:
Ei passaa kovaa ajaa ku terät kääntyy sisää ja ei leikkaa.Ezmo kirjoitti:Tuo on jo kyllä urakkavauhti.xsubbi kirjoitti:
Juu, ois tarkotuksena vaihtaa. Ja kiitoksia.Traktorimies_ kirjoitti:Ihan komea video, mutta seuraavalla kerralla voisit vaihtaa kameran paikkaa välillä.Ymmärrän toki, että nyt testasit vaan sitä.
Kiitoksia kiitoksia.MrJalli kirjoitti:Hyvä video Vikillä, toi on justiinsa passeli paikka kameralle ku kuormaajaa kumminki tarkotus kuvata.
Ja vielä harvempi, että Taavi on vanhemmalla hytillä. Sekuran VV väsäsi jälkikäteen kaiketi omin käsin.Aecel kirjoitti:Harvahan siis tietää, että VV kävi Taavillansa viime kesänä vetokisoissa:
Niinpä, mittään vanhoja karvalakkeja Lehtimäen tunnetuimmassa koneessa pidellä.Neliveto kirjoitti:Ja vielä harvempi, että Taavi on vanhemmalla hytillä. Sekuran VV väsäsi jälkikäteen kaiketi omin käsin.Aecel kirjoitti:Harvahan siis tietää, että VV kävi Taavillansa viime kesänä vetokisoissa:
Juu, täytyy muuttaa sitä, kun pääsee tekee kunnolla jotain. Ja xsubilla tosiaan komia video.Fini kirjoitti:xsubilla hieno video! Vikilläkin iha hieno mutta miinuksena se että toi kamera on samas kohtaa koko videon ajan.
Kannatan. Ja se oli joku elokuvatyökalu.Matias98 kirjoitti:Komeat videot kaikkila! Millä oot viki editoinu tuon sun videon?
Pitäskö itekki kuvat goproola videota tuosta paalirallista ku sain joululahjaksi kaikenlaisia kiinnikkeitä tuohon gouproohon.