Väännöt kohillaan.FoorttiMies_ kirjoitti:Yksinkertaisesti tässä: http://www.youtube.com/watch?v=ZeS8-T_mIoQ

Väännöt kohillaan.FoorttiMies_ kirjoitti:Yksinkertaisesti tässä: http://www.youtube.com/watch?v=ZeS8-T_mIoQ
Siinähä menee tehot savun mukana ilmoille. Sillä joko toi video vääristää tota mäkeä tai toi kärry on iha helvetin painava, kyllä meillä vetää ihan kiitettävästi tuhtia perässä kun 9,6 tonnia soraa kyydissä. Ja muuten vakio mitä nyt kiertää enemmän kuin tehtaan jäljiltä ja suora putki.FoorttiMies_ kirjoitti:Yksinkertaisesti tässä: http://www.youtube.com/watch?v=ZeS8-T_mIoQ
Auta armias jos tolla videon foortilla joutuis vetämään täynnä maata täynnä olevia 18Tempoja.sutki kirjoitti:Siinähä menee tehot savun mukana ilmoille. Sillä joko toi video vääristää tota mäkeä tai toi kärry on iha helvetin painava, kyllä meillä vetää ihan kiitettävästi tuhtia perässä kun 9,6 tonnia soraa kyydissä. Ja muuten vakio mitä nyt kiertää enemmän kuin tehtaan jäljiltä ja suora putki.FoorttiMies_ kirjoitti:Yksinkertaisesti tässä: http://www.youtube.com/watch?v=ZeS8-T_mIoQ
Vain paskahuusissa pytyt on pystyssä.sutki kirjoitti:puolimoottorin tuksutinha toiki on jos ruvetaan oikeisiin voimalähteisiin vertaan...nothing beats a v8.
Onhan toi vähä tommonen, mutta kyllä tossa voimaa on.tratorimies kirjoitti:Voi jestas mikä ääni.
On niin komiat äänet. <3 Pittää kyllä käyvä repimässä meiän T6080:sta viimeisetkin änkät pois.Terzi kirjoitti:Repikää tosta:Ei oo meijänkää nyykkärin äänet enää hirveen kaukana tosta, vaikka siinä on vielä vakioputki.
Meinas muute yhesti kuulo mennä, ku nyykkärillä jouvuttiin ajamaan parikymmentä kilometriä ilman putkeeVittu mitkä mörinät ja turbowhistlet
DB nyt nakuttaa niin että hampaat tippuu suusta, vaikka olis ihan kunnossakin.Farmer2 kirjoitti:Varmaan David Brown 996 ja 1210, Fiat 110-90.