


Mikset tullu kahville , asun 30km pääs .Matias98 kirjoitti:Vaasan radisson bluusta lähössä seinäjoele farmarhiin.
Kauheet vauhit ja kaikki oikeelle niin menee "katon"kautta ympäri.Tuppurainen kirjoitti:Joo huomenta taas täältä pärnun hotellin kolmannen kerroksen biljardihuoneesta! Tääl pärnus tulee kaatamalla vettä. Onneks nyt, eikä eilen. Eilen riehuttiin vuokrattavilla polkuautoilla serkun kanssa, lopputuloksena serkku ajaa oman polkuauton ympäri taaksepäin ajaessa. Se oli kyl naurettavan näköistä, kun kaksi isoa körilästä leikkii polkuautoilla.
Täälläpäin satoi eilen ja yöllä, mutta onneksi ei enään sada, koska kesämarkkinat.konepoika kirjoitti:Huomenta,vettä sataa
Ei muistanu että asut niilä nurkila.Jeppe kirjoitti:Mikset tullu kahville , asun 30km pääs .Matias98 kirjoitti:Vaasan radisson bluusta lähössä seinäjoele farmarhiin.