
Kiti makoilee valmeetin varjossa.

Suunnanvaihtovivun magneetit liimailtu persiilleen... Ännässä oli kyseinen vika, välillä sai suunnan päälle ku vetäs ratin ihan taakse ja löi vauhilla eteen/alas.Viki kirjoitti: Mutta kyllä mäkin tiedän sellasen valtran, joka on pari kuukautta vanha ja ei mee pakki päälle läheskään aina. Se jämähtää siihen ja ei liiku kun eteenpäin, hyvä jos siihenkään.
Ei ees n141 oo savuusten edes tiukalla..Ännä kirjoitti:Kyllä ännäski kierrokset tippu, muttei niin pahasti ku tees. Erkka on ollu kyytis ja se voi kans todistaa tuon saman jutun.Ännä kirjoitti:Jaa mihnä vaihees teköö tiukkaa? Savuset ny tuloo sukkasiltaa peräs, ainaki N141. Miljuuna kertaa oon kertonu tämänki mutta kerron vielä ku Erkalla syksyllä tuli kiskottua Savusia N141llä ja T160, niin joka mäen päällä ännäs oli enemmän vauhtia ja isoin pikavaihe, ku tees joutu pudottaa. Ännäs alko vaa turpo vinkumaa ku mäki tuli vastaan, mutta tee alko hyytymään. Alakierroksilla taas Tee on pirtiempi, mutta sitä ei näe ku liikkeelle lähties.TwiXi kirjoitti: Pakko niitten nelosienki olla vähä tiukalla jos niillä vedetään 14m3 paskakärryä ja niitä savuusia.
Jos ne nyt osti teen, niin se vissiin vaikuttaa vitusti sun aamupaskan väriin?XarioN kirjoitti:Ai teidän? Eikö se ollukkaa sun enos? Ja missä vaiheessa oon puhunu jostain 6400?
Esim. Ännällä on palio suuremmat konehet eikä yhtäkää kuutoskonetta, nii mihi te tarttette Teekkaria? Miks ei ännä?
Belgian pamenkoirako tuo on? Jos on niin meillä on kans ollu, ihan viisas koira.Jartsu kirjoitti: Kiti makoilee valmeetin varjossa.
Meijän oma menee 39km'h GPSää, 420/85R38 nakeilla.Tietokone123 kirjoitti:Belgian pamenkoirako tuo on? Jos on niin meillä on kans ollu, ihan viisas koira.Jartsu kirjoitti: Kiti makoilee valmeetin varjossa.
Vois huomenna laittaa kuvaa kun meillä on yhen tuttavan 702 turbo intterkuureli lainassa. 38 takarenkaat ja eturenkaatki on jotku isommat, kuulemma lähemmäs 40 menee niillä.
Juu on belgian paimenkoira.Tietokone123 kirjoitti:Belgian pamenkoirako tuo on? Jos on niin meillä on kans ollu, ihan viisas koira.Jartsu kirjoitti: Kiti makoilee valmeetin varjossa.
Vois huomenna laittaa kuvaa kun meillä on yhen tuttavan 702 turbo intterkuureli lainassa. 38 takarenkaat ja eturenkaatki on jotku isommat, kuulemma lähemmäs 40 menee niillä.
Muuten hyvä, mutta kone vuotaa öljyä ja ruostetta siellä sun täällä.TwiXi kirjoitti:Ännän kuva kelpais vaikka Valametin mainokseen.