Kiitos.Mr-Wedenoja kirjoitti:lataa zune. sillä pitää siirtää.Suomimies69 kirjoitti:Kuka osais sanoo, et miten tolla Nokia Lumia 800:ses saa siirrettyö musiikkia puhelimeen ja kuvia koneelle?

Kiitos.Mr-Wedenoja kirjoitti:lataa zune. sillä pitää siirtää.Suomimies69 kirjoitti:Kuka osais sanoo, et miten tolla Nokia Lumia 800:ses saa siirrettyö musiikkia puhelimeen ja kuvia koneelle?
No ei oo, artikatin 600 sno pro 2013RainBow_ kirjoitti:Kaverit puhuu että Ski-Doon e-teck on parraimpia kelkkoja.
Sokiaki näkee lukia että näppikses lukee nuolten yläpuolella ASUS.AkStunt80 kirjoitti:Onko toi näyttö ja näppis HP:n?
On siin vaikka mitä hienoa, kuuluupahn ainakin turbon vihellykset samalla.Killerhangar kirjoitti:Mitä hienoa siin on jos äänet kuuluu kauas?
"Oon legendaarinen ku Tu-Pacci"
Tee, 400:se ja 300:se.RainBow_ kirjoitti:Mikkä koneet otan? Pitäs olla ainaki 1 ek kone ja 1 kutoskone. 2-3 konetta pitäs valita.
Pervoa...Killerhangar kirjoitti:Kui helvetissä luin eka että "kuka on tulossa runkulle 9 viikolla?"
NIin ja et oo ajanukkaan muulla kuin tolla Artic catilla?eemelip1 kirjoitti:No ei oo, artikatin 600 sno pro 2013RainBow_ kirjoitti:Kaverit puhuu että Ski-Doon e-teck on parraimpia kelkkoja.
Killerillä muuta mieles, ku oma pikku kätönen.Killerhangar kirjoitti:Kui helvetissä luin eka että "kuka on tulossa runkulle 9 viikolla?"
Öh.. Kuullostaa hyvi uskottavalta..Aecel kirjoitti:Ei helvatti, yks lesos koulus, et sil o mopo 5cm jääpiikit renkais nastoje tilal.
Mä ainaki!Killerhangar kirjoitti:Kui helvetissä luin eka että "kuka on tulossa runkulle 9 viikolla?"