Tuokiin on vielä myytävänä käytiin elokuussa kattomassa, melkein ettei ostettukii, mut onneks löyettiin tuo welgeri.

MATALAKIERROKSET ON PARHAITA!!!111!!! <3333valtra M 150 kirjoitti:Täs olis kyllä pirun komian näköönen tee.Siisti ja tuntiaki nuon vähä http://www.nettikone.com/valtra/t-140/1133755.
Edellä mainittu kommentoija on täysin oikeassa asian suhteen!!!!111!!!!XarioN kirjoitti:MATALAKIERROKSET ON PARHAITA!!!111!!!valtra M 150 kirjoitti:Täs olis kyllä pirun komian näköönen tee.Siisti ja tuntiaki nuon vähä http://www.nettikone.com/valtra/t-140/1133755.
Sää et oo lukenu neliä aikaa tätä.BluePower kirjoitti:Edellä mainittu kommentoija on täysin oikeassa asian suhteen!!!!111!!!!XarioN kirjoitti:MATALAKIERROKSET ON PARHAITA!!!111!!!valtra M 150 kirjoitti:Täs olis kyllä pirun komian näköönen tee.Siisti ja tuntiaki nuon vähä http://www.nettikone.com/valtra/t-140/1133755.
No emmää nää niissä mitään vikaa,poltto-ainetta kuluu vähemmän normi koneisiin verrattuna.XarioN kirjoitti:MATALAKIERROKSET ON PARHAITA!!!111!!! <3333valtra M 150 kirjoitti:Täs olis kyllä pirun komian näköönen tee.Siisti ja tuntiaki nuon vähä http://www.nettikone.com/valtra/t-140/1133755.
Mahtaa olla kaikissa valtran matalakierrosmalleissa 6.6 litran mylly..-Tukkijätkä kirjoitti:No emmää nää niissä mitään vikaa,poltto-ainetta kuluu vähemmän normi koneisiin verrattuna.XarioN kirjoitti:MATALAKIERROKSET ON PARHAITA!!!111!!! <3333valtra M 150 kirjoitti:Täs olis kyllä pirun komian näköönen tee.Siisti ja tuntiaki nuon vähä http://www.nettikone.com/valtra/t-140/1133755.
Tosin 7.4 alkaa vetämään oikeen kunnolla vasta 2200 rpm.
Jos servauksista aletaa puhuu, nii suna en puhuis täälä mitää.leepu kirjoitti: Ännä sai servattua sarioni melekopahasti.
Onneks ei oo vielä nii tiukille lyöny että auraa joutus lähtiä.XarioN kirjoitti:Jos servauksista aletaa puhuu, nii suna en puhuis täälä mitää.leepu kirjoitti: Ännä sai servattua sarioni melekopahasti.
Ookko paljo urakoonu kylillä viimmeaikoona?
Oon vieläki samaa mieltä, mutta jokasella o mielipiteesä.
Ännä nyt voi sanoa että sianpaska on hyvää retkievästä ja puoli voorumia on samaa mieltä. Sen kans näemmä turha ruveta mitää väittelemähä.
Hahahaa.XarioN kirjoitti:Ännä nyt voi sanoa että sianpaska on hyvää retkievästä ja puoli voorumia on samaa mieltä.
On siinä neljä renkasta.-Tukkijätkä kirjoitti:Vetotapa:Neliveto
Tuo ei oo nelivetoa nähnykkään.
Kuolin nauruu ku luin kommenttis.tratorimies kirjoitti: On siinä neljä renkasta.
Sepä kiva.Farmari344 kirjoitti:Kuolin nauruu ku luin kommenttis.tratorimies kirjoitti: On siinä neljä renkasta.
Jos se o alterna, nii niis o aina remppaa, kukaa ei kehu niitä, vaikka ois mite suomesta ostettu.tuketzu kirjoitti:Juu niimpä näytti olevan euro tuonnin koneita.
Mut silti lähtee halval.
En tiiä sit et kestääkö nuo tallinnan koneet,eno osti sieltä kuhnin niittokoneen tähän asti jokakesä ollu jotain rempaa.
leepu kirjoitti:Jos se o alterna, nii niis o aina remppaa, kukaa ei kehu niitä, vaikka ois mite suomesta ostettu.tuketzu kirjoitti:Juu niimpä näytti olevan euro tuonnin koneita.
Mut silti lähtee halval.
En tiiä sit et kestääkö nuo tallinnan koneet,eno osti sieltä kuhnin niittokoneen tähän asti jokakesä ollu jotain rempaa.