

Sanokaa, mitä mítä mieltä ootte.

Kaikkihan tollasen saapi tehtyä.Massey_man kirjoitti:Kai ny tollasita textuureista, tollasen nyt tekee minuutissa.
No ei periaatteessa, ei teilloo mun tekstuureita.Todomppa kirjoitti:Kaikkihan tollasen saapi tehtyä.Massey_man kirjoitti:Kai ny tollasita textuureista, tollasen nyt tekee minuutissa.
Mitä riptejä sä tohon tarttsisit?Jezba kirjoitti:Renteri siitä komian tekee..Joku ku vielä keksiis mulle skriptit miten saan ton toimii oikee nii kaikki olis hyvin.. Siis sitte ku joskus saan ton valmiiks..
Aukeekos toi sit yhessä osassa toi takalaita vai meneeks se kaheks tost kohtaa mistä se taittuu?Jezba kirjoitti:No varmaanki vaa takalaidan aukeaminen on se mihi tää rojekti kaatuu jos kaatuu..Kaikki muut varmaa saa sitte siitä minkä päälle tekee..
Joo näin olis tarkootus teherä, muussa tapauksessa siihen kehitellään jotakin erittäin hienoa patenttia..jimi555 kirjoitti:Näin?
Aina ei kannata ehdottaa tvaltraa,koske ei sekään välttämättä jaksa päivittäin skriptejä väsätä.Farmari344 kirjoitti:Jaahas, ei kai tvaltralle oo mikää ongelma saada osa nousemaan kulmassa ylöspäin.
Ei kenenkää tartte kiirehtiä.Nitrobullx kirjoitti:Aina ei kannata ehdottaa tvaltraa,koske ei sekään välttämättä jaksa päivittäin skriptejä väsätä.Farmari344 kirjoitti:Jaahas, ei kai tvaltralle oo mikää ongelma saada osa nousemaan kulmassa ylöspäin.