Kylhän Deutz-Fahr:ssakin on.Valmetboy kirjoitti:Mutta valtralla on mukavin ko siinä on keppi jos on pikavaihteet.

Kylhän Deutz-Fahr:ssakin on.Valmetboy kirjoitti:Mutta valtralla on mukavin ko siinä on keppi jos on pikavaihteet.
Kaikilla ei ole 200 000 euron Jontikkaa pihassa. Mieluusti semmosella ajais.Peluri4 kirjoitti:Et oo piässy vielä koitttamaan portaatonta?
Jos nyt lähetään siitä, että se ei ollu ku 150 000 ja niitä on 2.XarioN kirjoitti:Kaikilla ei ole 200 000 euron Jontikkaa pihassa. Mieluusti semmosella ajais.Peluri4 kirjoitti:Et oo piässy vielä koitttamaan portaatonta?
Keppivaihteisto, pikavaihteilla ja tietysti hitekillä on tähän mennessä paras.
Valtran portaaton on täys paska!Admin kirjoitti:Portaaton vaihteisto ja erityisesti Valtran Direct.
Se nänni portaato o paska, kyllä 202 tee menee jo portaattomana, mutta hinta ei....Ännä kirjoitti:Valtran portaaton on täys paska!Admin kirjoitti:Portaaton vaihteisto ja erityisesti Valtran Direct.:D:D Tahi sitte se 142:n oli sääjetty päin vittua. Riippuu raktorista, onko portaaton parempi ku keppi, mutta kyllä se valtran hitechi on vaan hyvä, nappikytkin ja pikavaihteet. <3
Niis on sama portaaton...valtravalmet kirjoitti:Se nänni portaato o paska, kyllä 202 tee menee jo portaattomana, mutta hinta ei....Ännä kirjoitti:Valtran portaaton on täys paska!Admin kirjoitti:Portaaton vaihteisto ja erityisesti Valtran Direct.:D:D Tahi sitte se 142:n oli sääjetty päin vittua. Riippuu raktorista, onko portaaton parempi ku keppi, mutta kyllä se valtran hitechi on vaan hyvä, nappikytkin ja pikavaihteet. <3