Elikkä ei tarvii muutakun pistää giatsissa tuo mappiin, niin sinne pystyy myymään niitä.
Rakennus on myös kova.


LATAUS






Toimii ihan missä mapissa vaan, täytyy laittaa giants editorilla mappiin.panssukki kirjoitti:Toimiiko tämä vakio mapilla?? Jos toimii niin mihin se pitää laittaa?


Ensin laita tän kansiotpanssukki kirjoitti:Ja mitenkähä se tapahtuu? Tai siis että pitääkö ladata joku muu ohjelma ym. Jos viitsittä neuvoo alusta loppuun. En oikee oo perillä näistä kaikista jutuista
 tietokone
  tietokone  c
 c  proghamfiles
 proghamfiles  farmingsimulator2009
 farmingsimulator2009  data
 data  maps. Sitten avaa mappin gians editorilla. Importoi tämä sinne mihin haluat sen. Sitten tallennat ja alat pelaa.
 maps. Sitten avaa mappin gians editorilla. Importoi tämä sinne mihin haluat sen. Sitten tallennat ja alat pelaa.
Jep.Aku kirjoitti:Mites tonne myydään? Pistetään sinne vaan vai?


no kippaat sen paalin sinne keskelle latoo vaan.Aku kirjoitti:Kyllä on mapissa jo. Mutta miten sinne myydään?


Jaa miten poistaa, voi ne ottaa giatsissa deletellä pois, katot vaan ettet poista sitä paalinmyynti hommaa siit.Valtra6250 kirjoitti:Voikos nuo paalit jotka tuon sisällä on niin poistaa turvallisesti että silti ne paalit tulee myydyiksi?


Ei vaikuta.Valtra6250 kirjoitti:Nii et poistan vaan ne paalit tuolta sisältä Giantsilla, että vaikuttaako se siihen että ei voi myydä?




