
Elikkäs tässä on Bjornholm lumimappina.
Mapin creduista en tiedä
Aurankaan creduista mitään hajuu

Linkki:
![]() | Lataa tästä... |
![]() | Lataa tästä... |
En ainakaan ite osaa mutta tosiaan ton auran attacker on vähän semonen jännänakkimursu kirjoitti:Tässä ei taida "lumi" lisääntyä ollenkaan, eli kerran pyyhkäset tiet auki ja se o siinä...Tähän ku sais lumen lisääntymään ja sitte renkaan urat jäämään, mutta onnistuukoha semmone ees toho olkeen tai niitettyyn heinää minkä päälle toi lumi tehty?
Nii ja nuo hemmetin karhottimen/pöyhiän äänetcr95 kirjoitti:En ainakaan ite osaa mutta tosiaan ton auran attacker on vähän semonen jännänakkimursu kirjoitti:Tässä ei taida "lumi" lisääntyä ollenkaan, eli kerran pyyhkäset tiet auki ja se o siinä...Tähän ku sais lumen lisääntymään ja sitte renkaan urat jäämään, mutta onnistuukoha semmone ees toho olkeen tai niitettyyn heinää minkä päälle toi lumi tehty?
Ei tallenna koskaa. Ostaa koneet, tallentaa ja rupeaa auraamaan ja ei tallenna sen jälkeen.nakkimursu kirjoitti:Tässä ei taida "lumi" lisääntyä ollenkaan, eli kerran pyyhkäset tiet auki ja se o siinä...Tähän ku sais lumen lisääntymään ja sitte renkaan urat jäämään, mutta onnistuukoha semmone ees toho olkeen tai niitettyyn heinää minkä päälle toi lumi tehty?
Jontikan voin vaikka linkata.Corolla1 kirjoitti:Missäs tommonen jontikka ja lumiaura on niinkuin tossa kuvassa?
No jos viittit nii linkkaacr95 kirjoitti:Jontikan voin vaikka linkata.Corolla1 kirjoitti:Missäs tommonen jontikka ja lumiaura on niinkuin tossa kuvassa?