







KOMMENTTIA!!
Nooh kiippaat rehua tohon aumaan ja jos haluut siitä rehua kärryy nii ajat vaan kärryn putken alle.remontti reiska kirjoitti:Nättiä, mites toi rehuauman putki toimii?
Oli pakko laittaa oli niin hienot.Farmari99 kirjoitti:i3D on varmaan aika iso, kun näkkyy olvan nuo minun putkikasat tuolla?
No nyt on 23mb kun otin salaoja putket poes.Jeppe kirjoitti:Se on aivan helvetisti jo. Vertaappa vaikka Kalliomaahan, se taisi olla 26mb.
Teen tätä mappii siis omast kotiseudusta ja toi pelto on oikeesti noin iso. :DDDDvaltra man kirjoitti:Taitaa olla vähä isokokempi tila, kerta pelto on nuinkin iso?
Aijaa.. Oho.. No kuitenki varmaa vähä isompi tila?FoorttiMies_ kirjoitti:Teen tätä mappii siis omast kotiseudusta ja toi pelto on oikeesti noin iso. :DDDDvaltra man kirjoitti:Taitaa olla vähä isokokempi tila, kerta pelto on nuinkin iso?