
Joten kyllä, kyllä se jaksaa viedä. Mutta nälkä kasvaa syödessä, isompaa vaan alle.
No ei ole helpompi, painaakin varmaan puolet enemmän.maon kirjoitti:Suosittelen ennemmin 250 nelaria. Helpompi ainakin ajaa jos kokemusta ei hirveästi oo.
Kyllä se on helpompi.XarioN kirjoitti:No ei ole helpompi, painaakin varmaan puolet enemmän.maon kirjoitti:Suosittelen ennemmin 250 nelaria. Helpompi ainakin ajaa jos kokemusta ei hirveästi oo.
Noilla välityksillä sen 87kmh gepsiin. Kevyen hieronnan jälkeen kävi niin että 17-30 väleillä meni rimaa hipoen maaginen 100 rikkiTuppurainen kirjoitti:Ja huiput?Seteli kirjoitti:74cc p+ pirrattu
24mm mikuni
modattu giannelli
17-35
Suzuki r keulan vippaa. Diy putkella sais tosta pytystä todennäköisesti aika reilusti lisää irtiMassey_man kirjoitti:Pitää alkaa seuraavaks runkoa vahvistamaan ja modailemaan levyjarruja.
No en tiiä sit voiko sitä sanoa kokemukseksi, että on ajanu 8 vuotta 85-140cc kiinanpommeila.maon kirjoitti:Suosittelen ennemmin 250 nelaria. Helpompi ainakin ajaa jos kokemusta ei hirveästi oo.
Sit pitäs ollan vanteetkii, mankin levykeulasta lyhentäis liukuputket ja koneistais järeemmän t-palan.Seteli kirjoitti:Suzuki r keulan vippaa. Diy putkella sais tosta pytystä todennäköisesti aika reilusti lisää irtiMassey_man kirjoitti:Pitää alkaa seuraavaks runkoa vahvistamaan ja modailemaan levyjarruja.
Fmf kokoputki? Taitaa naukuaNitrobullx kirjoitti:
Kokoputkisto juu ja ihan eri tehot kun tehtaan putkella.Seteli kirjoitti:Fmf kokoputki? Taitaa naukuaNitrobullx kirjoitti:Mixerillä maukas detsi
Turhaa lähette kankaanpäähän ajamaan, kun ei o mitään nähtävää täällä.Aecel kirjoitti:Tulipaha käytyä heittämäs kavereitten kaa sellanen 150km+ lenkki tossa päivällä. Perse puuntus, mutta hyvä fiilis jäi.
Nytte jo suunnitellu, että käytäs tuola Säkylässä ja Kankaanpäässä, niin tulis semmonen 220km ku edestakas ajais.
Tulkka Laitlaan!Valtra655 kirjoitti:Turhaa lähette kankaanpäähän ajamaan, kun ei o mitään nähtävää täällä.Aecel kirjoitti:Tulipaha käytyä heittämäs kavereitten kaa sellanen 150km+ lenkki tossa päivällä. Perse puuntus, mutta hyvä fiilis jäi.
Nytte jo suunnitellu, että käytäs tuola Säkylässä ja Kankaanpäässä, niin tulis semmonen 220km ku edestakas ajais.