Ei muistaakseen mittään semmosia onneks...Veke00 kirjoitti:Huhhuh luin ensi jekkupeukku. Jos ei kumminkaan.Diesel Power kirjoitti:Jekkupaukku & lonkero.

Tuoretta pullaa ja tankkimaitoa iltapalaks..

Ei muistaakseen mittään semmosia onneks...Veke00 kirjoitti:Huhhuh luin ensi jekkupeukku. Jos ei kumminkaan.Diesel Power kirjoitti:Jekkupaukku & lonkero.
Eiks se oo toho aikaa pikemminkin yöpalaa?Diesel Power kirjoitti:Ei muistaakseen mittään semmosia onneks...Veke00 kirjoitti:Huhhuh luin ensi jekkupeukku. Jos ei kumminkaan.Diesel Power kirjoitti:Jekkupaukku & lonkero.
Tuoretta pullaa ja tankkimaitoa iltapalaks..
Äsken tätä 5,5 %, eli parempana versiona, ja nyt Kekkosen juhlaolut.Neliveto kirjoitti:Perus greippilonksua lipittelen.
Tuntuuko kenestäkään muusta että Diisselillä olis alkoholiongelma kun aina se kertoo olevaansa baarissa ja puolet näistä sivuista on sen kertomaa mitä se juo baarissa?Diesel Power kirjoitti:Herkkä, viddu et on hyvää.Rommikolaa ja banaani liköörii.
Se on sitä opiskelijaelämää, viina on hyvää ja se kuuluu opiskeluun.Valtra655 kirjoitti:Tuntuuko kenestäkään muusta että Diisselillä olis alkoholiongelma kun aina se kertoo olevaansa baarissa ja puolet näistä sivuista on sen kertomaa mitä se juo baarissa?Diesel Power kirjoitti:Herkkä, viddu et on hyvää.Rommikolaa ja banaani liköörii.
![]()
En mie nuin vähästä mieltäin pahota.Valtra655 kirjoitti:Tuntuuko kenestäkään muusta että Diisselillä olis alkoholiongelma kun aina se kertoo olevaansa baarissa ja puolet näistä sivuista on sen kertomaa mitä se juo baarissa?![]()