Juu olen tulos.CaseKuski kirjoitti:Ilmajoelle seduun maamieskouluun paikka varmistettuKetään muita tulos?

Juu olen tulos.CaseKuski kirjoitti:Ilmajoelle seduun maamieskouluun paikka varmistettuKetään muita tulos?
Vitutus käyrä nousi 0>99.City^ kirjoitti:Tai toinen vaihtoehto lopettaa tukien maksu ja ostaa ruoka muualta. Siinä säästäs melkosen summan.
Missäs päi sinä olet koulus?Maankääntäjä kirjoitti:Meillä oli viikko sit avoimet ovet koulussa, mutta aika vähän porukkaa kävi, koska arkipäivä. Hyvin oltiin kyllä järjestetty ne. Paahdettiin vaan kaikkien traktorien kanssa armotonta rinkiä koululla ja pelleiltiin kurottajan kanssa.
Kiitokset!Pelaaja80 kirjoitti:Ctrl, niin menee aina kykkyyn missä haluatkin.valtramies1 kirjoitti:Miten se Ukkeli menöö sahan kans kyykkyy vai onks se joku modi jos on niin mikä?