Ajelin joskus 12 vuotiaana pyöräkurmaajalla poliisien ohi, niin ne vaa morjesti.

No ens tekski ne ei kysele (ainakaan meijjän paikka kunnal) koska luuleevat selkeesti että on jo 15vCodrington kirjoitti:Miksei tulisi??? Onko väliä olla 120cm tai 170cm ettei tule kyselemään??Valmet702s kirjoitti:Ei oo eikä tuu (ehkä) mut tosta on hyötyy et on 170 senttinen ei jeparit tuu ikinä kyseleen korttii.
No tarkottaako se, että on 15v ettei tulis kyselee ? Aika outoja poliiseja on.Valmet702s kirjoitti:No ens tekski ne ei kysele (ainakaan meijjän paikka kunnal) koska luuleevat selkeesti että on jo 15vCodrington kirjoitti:Miksei tulisi??? Onko väliä olla 120cm tai 170cm ettei tule kyselemään??Valmet702s kirjoitti:Ei oo eikä tuu (ehkä) mut tosta on hyötyy et on 170 senttinen ei jeparit tuu ikinä kyseleen korttii.
No ei, järjen käyttö on sallittua, joskus jopa suotavaa...Suomalainen kirjoitti:Eikö meekkin niin et kaikki muu on sallittua paitsi kiinijääminen.
No mutta niinhän se on.Valmet 604 kirjoitti:Meidän yks opettaja sanoo että kaikki on sallittua kunhan ei vaan jää kiinni.
En usko tuohon, mutta tuo olisi lahjontaaCity^ kirjoitti:Iskä ajo kilpa-autolla 180km/h 50 alueella ja selvis siitä tarjoomalla poliisille lounaan.
Poliisi sattu olemaan kaveri.Codrington kirjoitti:En usko tuohon, mutta tuo olisi lahjontaaCity^ kirjoitti:Iskä ajo kilpa-autolla 180km/h 50 alueella ja selvis siitä tarjoomalla poliisille lounaan.
Ja tota ei usko kukaan.Johndeeremiesv3 kirjoitti:Ajoin pv:eellä niitten ohi eikä ollu kypärää kytät vaan morjesti XDXDXD
Ja pv oli viel viritetty.